Корзина
10 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
+380 50 205 16 08
+380 68 355 49 34
+380 93 269 30 15
Чистый Свет - национальный оператор чистоты
Корзина

Як вибрати прибиральний інвентар?

Як вибрати прибиральний інвентар?

Як вибрати прибиральний інвентар?

Чиста підлога і стіни, меблі, торгівельне обладнання, сантехніка - важливі складові будь-якого бізнесу. Чисте обладнання і приміщення підтверджують клієнтам серйозне ставлення власника бізнесу до усіх аспектів. 

Прибирання приміщень набагато легше проводити за допомогою професіональних прибиральних засобів, створених для прискорення і полегшення процесу. Наприклад, продукція від  італійського бренду VDMБренд вже довгий час спеціалізується на прибиральному інвентарі, та має широкий асортимент інструментів для забезпечення чистоти. 

 

 

Засоби для прибирання приміщень

Перш за все необхідно визначитися з місцем та типом прибирання. Це може бути прибирання квартири, офісу, громадського або промислового об’єкту. Для квартири можна обмежитись простими швабрами з мопами та іншими ручними засобами, залежно від необхідності, а для офісу та великих приміщень не обійтись без професіонального обладнання. 

Після визначення типу приміщення, слід зазначити інші пункти:

  1. Що необхідно прибрати? Підлога, стіни, вікна, меблі, інструменти, тощо;
  2. Доступність прибиральних зон? Висота стін, відкритість площадок для прибирання, висота вікон, нагромадження меблів;
  3. Типи забруднень. Це може бути побутова грязь, жир на харчовому виробництві, відходи після ремонту, хімічні плями, бруд від травин;
  4. Властивості прибираємих поверхонь. Стійкість до хімічних миючих засобів, перепадів температур, гладкість або шорсткість поверхні;
  5. Ціль прибирання. Генеральне прибирання, дезинфікуюче, легке.

Для побутових потреб найбільш затребуваним інвентарем є швабра - мопи різних розмірів та форм, тримачі до них, швабри з мікрофіброю, віджимом, швабри з різними насадками, спеціальні серветки. Різноманіття наборів залежить від поставлених цілей. Для домашнього прибирання вистачить мопу з різними насадками. Для професіонального клінінгу знадобиться спеціальний інвентар. 

 

 

Прибирання за допомогою візків

Стандартний візок окрім одного чи двох відер може комплектуватися насадками, миючими та чистящими засобами, корзинами і кріпленням для сміттєвих пакетів. Такі візки легко переміщувати, а всі частини легко замінити за необхідності. 

Більшість візків мають вбудований віджим для швабр, який значно прискорить та полегшить процес прибирання. Віджими у свою чергу, поділяються на три види:

  • Вертикальний;
  • Тунельний;
  • Роликовий.

Вертикальний віджим - самий простий і універсальний, підійде для більшості мопів. Суттєвий недолік цього віджиму - підлога довго висихає після миття, і доводиться протирати поверхню сухою шваброю після прибирання.

Тунельний віджим - сучасний та ефективний. Дозволяє безшумно і швидко видалити зайву вологу, зберігаючи до третини часу на прибирання. Найкраще підходить для ремінних насадок. 

Роликовий - швидкий та ефективний віджим. Із недостатків - гучний процес віджиму і з часом потрібна заміна роликів. 

 

 

Інші засоби для прибирання

Миття підлоги - важлива частина прибирання, але існують і інші види. Спеціальні губки, скребки та телескопічні трубки для миття вікон. Поліролі, миючі засоби різного ступеню очищення, щітки та губки. Для прибирання санітарних кімнат незамінним являєтся йоржик та вантуз, а для домашнього прибирання в нагоді стануть корзини для білизни.

 

Предыдущие статьи