Корзина
10 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
+380 50 205 16 08
+380 68 355 49 34
+380 93 269 30 15
Чистый Свет - национальный оператор чистоты
Корзина

EVO - нова лінійка санітарно-гігєнічного обладнання від Nofer

EVO - нова лінійка санітарно-гігєнічного обладнання від Nofer

2019 виявився багатим на приємні оновлення в модельному ряді продукції Nofer! Зокрема, бренд презентував нову лінійку аксесуарів для санітарних кімнат EVO, як відображення еволюції в дизайні Nofer. В серії EVO команда іспанських інженерів та дизайнерів поєднали надійність, привабливий зовнішній вигляд та легкість у використанні.

 

Оновлений оригінальний дизайн

Вся продукція серії EVO отримала характерний декоративний злам посередині однієї з площин. Таке дизайнерське рішення додало оригінальності та впізнаваності, і створило ледь вловимий обман зору - під різними кутами огляду відтінок сталі змінює свій колір.

 

Корпус з нержавіючої сталі

Корпуси лінійки EVO виготовлені з нержавіючої сталі марки AISI 304, товщиною 1.2 мм.

AISI 304 (American Iron and Steel Institute) - високоякісний сплав заліза з антикорозійними властивостями, який набув широкого використання в промисловості. Також EVO отримали вбудовану систему замків без поворотного механізму. Таким чином всі аппарати надійно захищені від будь-яких проявів вандалізму.

 

Cумісність з різними "витратниками"

Як і в попередніх серіях, продукція EVO максимально універсальна. Дозатори для мила, диспенсери для рушників та серветок, тримачі туалетного паперу - всі аксесуари максимально сумісні з витратними матеріалами інших брендів. Таке рішення дозволить вам зекономити до 60% бюджету на папері та дезінфікуючих засобах.

 

 

Моделі Nofer EVO


Сушарки для рук:
 

  • FUGA (арт. 01831) - швидкісна сушарка потужністю 800 Вт, з максимальною швидкістю поток повітря 305 км/год!
  • BIG FLOW (арт. 01481) - класична сушарка для рук з нагрівальним елементом, двигуном потужністю 2050 Вт та двома режимами роботи.

 

Диспенсери:
 

  • Арт. 03050 - класичний натискний диспенсер. Головні переваги - сталева кнопка для подачі мила та внутрішний пластиковий бак. Таким чином срок експлуатації диспенсера збільшився удвічі!
  • Арт. 03039 - автоматичний диспенсер для рідкого мила. Може працювати як від розетки, так і батарейок. Опціонально можна докупити клапан, який дозволить використовувати мило-піну. 
  • Арт. 04046 - диспенсер для паперових рушників. Основна перевага: може використовуватись з “Z”, “ZZ”, “W”, “V”, “C”-типами складання рушників. Модель не має гострих кутів за рахунок чого руки користувача надійно захищені від подряпин або інших механічних пошкоджень при використанні диспенсеру. 

 

Тримач для туалетного паперу закритого типу:
 

  • Арт. 05046 - інноваційний дизайн, в якому замок з ключем перенесені з центральної у верхню частину тримача. Також втулки для паперу виготовлені з нержавіючої сталі, та забезпечать тривалий срок експлуатації. Максимальна довжина рулону - 300 м. 

 

 

 

 

Отже, Nofer в черговий раз показав ринку чистоти, що висока якість та надійність чудово поєднуються з вишуканим дизайном та функціональністю. Отримати детальну консультацію щодо продукції Nofer та ще 20+ брендів можна, оформивши замовлення на нашому сайті chisto.prom.ua, або за номерами телефону, вказаними в контактах.

Не купуйте техніку у сумнівних продавців. З питань роздрібних та оптових покупок звертайтеся до менеджерів компанії "Чистий Світ", офіційного дилера Nofer в Україні.

Предыдущие статьи